Маркетплейс твоей Страны![]()
Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
Нет в наличии
Код:002150560
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
| Производитель | |
| Вес | 9.2 кг |
| Высота | 284 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глубина | 312 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Защита от детей | Є |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | Easy Clean |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування від дітей |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
[[ getCurrentDecimal('5432') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5432') ]] ₴
