Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
| Виробник | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 284 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 312 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Захист від дітей | Є |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | Easy Clean |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування від дітей |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
Мікрохвильова піч LG MS2044V зроблена у вигляді невеликої 20-літрової камери. Дизайн мінімалістичного характеру з правильними геометричними формами, металевою фактурою і сенсорним блоком управління абсолютно невибагливий, за рахунок чого техніка легко інтегрується в будь-яку обстановку. Рівномірний розподіл хвиль i-Wave, автоматичні програми приготування, швидкий старт, прискорене розморожування, блокування управління – все це робить використання печі максимально комфортним.
Спіралеподібна траєкторія розподілу хвиль НВЧ охоплює всі частини камери, тим самим прогріваючи їжу зсередини по всій площі, не залишаючи окремі ділянки холодними. Будова стінок також сприяє правильному переміщенню хвиль, що забезпечує ідеальний результат приготування в LG MS2044V.
Автоматичні програми готування «Кухня світу» включають в себе 32 режими, які розподілені по 8 страв у кожній з груп: східна, французька, італійська та російська. Не відмовляйте собі в задоволенні скуштувати правильно приготовану їжу з мінімумом зусиль.
Зсередини камера покрита шаром EasyClean. Його особливість в структурі, яка не має перфорацій, в які проникає їжа. За рахунок цього забруднення сильно не вбираються в стінки мікрохвильової печі, а очищення від них стає набагато швидшим і безтурботним. Всього лише протирання вологою текстильною серветкою буде досить.
Всього одне натискання на кнопку ECO ON на панелі управління, і мікрохвильова піч LG MS2044V буде працювати в енергоефективному режимі. Інтенсивність підсвічування екрану і освітлення всередині камери регулюється так, щоб знизити витрату енергоресурсів і активувати енергозберігаючий функціонал по закінченню робочого циклу.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч LG MS2042DARB
[[ getCurrentDecimal('5432') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5432') ]] ₴
