Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101B
В наличии
Код:002629478
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101B
| Производитель | |
| Вес | 12 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Высота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глубина | 365 мм |
| Особливості | автовідключення |
| Колір | чорний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Тип керування | механічний |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Додатково | швидкий старт |
| Функції та спеціальні програми | автоматичний розігрів |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101B
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101B
[[ getCurrentDecimal('4476') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4241') ]] ₴