Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101B
| Виробник | |
| Вага | 12 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Особливості | автовідключення |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101B
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101B без гриля, об'єм 20 л. Функція Jet Start дозволяє розігрівати рідкі страви (бульйони, супи, напої) за 30 секунд. Розморожування в мікрохвильовій печі дозволить не тільки заощадити час, але й зберегти всі поживні властивості ваших продуктів, у той же час уникнувши розмноження мікроорганізмів.
Розігрійте страви у будь-який час
Стандартні технології та функції Whirlpool створені для вашого задоволення. Насолоджуйтесь гарячими стравами за лічені хвилини, просто виберіть потрібний рівень потужності.
Швидке розморожування
Ідеально підходить для розморожування м'яса, птиці, риби та овочів.
Винятково швидке розігрів
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101B без гриля, об'єм 20 л. Функція Jet Start дозволяє розігрівати рідкі страви (бульйони, супи, напої) за 30 секунд. Розморожування в мікрохвильовій печі дозволить не тільки заощадити час, але й зберегти всі поживні властивості ваших продуктів, у той же час уникнувши розмноження мікроорганізмів.
Тип: звичайна (соло) Спосіб установки: окремостояча Об'єм: 20 літрів Тип гриля: відсутній Тип внутрішнього покриття: емаль Потужність НВЧ: 700 Вт Тип керування: механічний Тип відкриття дверцят: кнопка Функції та спеціальні програми: автоматичний розігрів Функції та спеціальні програми: авторозморожування Оснащення: поворотний стіл Особливості: автовідключення Діаметр поворотного піддону: 245 мм Додатково: піднос що обертається Додатково: підсвічування камери Додатково: таймер Додатково: швидкий старт Ширина: 452 мм Глибина: 365 мм Висота: 262 мм Вага: 12 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101B
[[ getCurrentDecimal('4182') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4047') ]] ₴