Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Міксер Gorenje M450XG
| Производитель | |
| Вес | 0.9 кг |
| Количество скоростей | 5 |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Тип | ручний |
| Потужність | 400 Вт |
| Насадки | вінчики |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | ручка регулювання швидкості |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 20 × 16 × 8,6 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | сірий |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Міксер Gorenje M450XG
0.0
Всего отзывов:0