Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Міксер Russell Hobbs Desire Red (27150-56)
В наличии
Код:003570323
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Міксер Russell Hobbs Desire Red (27150-56)
| Производитель | |
| Вес | 0.9 кг |
| Количество скоростей | 5 |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | захист двигуна від перегріву |
| Додаткові функції | захист від перегріву |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 19.6 х 15.7 х 8.7 см |
| Потужність | 350 Вт |
| Колір | червоний |
| Також шукають | для крему |
| Тип | ручний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Міксер Russell Hobbs Desire Red (27150-56)
0.0
Всего отзывов:0
Міксер Russell Hobbs Desire Red (27150-56)
[[ getCurrentDecimal('1799') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1799') ]] ₴