Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.9 кг |
| Количество скоростей | 5 |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Тип | ручний |
| Потужність | 350 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | захист двигуна від перегріву |
| Додаткові функції | захист від перегріву |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 19.6 х 15.7 х 8.7 см |
| Колір | червоний |
| Також шукають | для крему |