Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Миша бездротова Bloody R72 Ultra, Black, USB 2.4GHz, оптична (сенсор Alpha 20K), до 20 000 cpi, 350 IPS, 7 програмованих кнопок, акумулятор 300 mAh
| Производитель | |
| Вес | |
| Цвет | Black |
| Тип мыши | ігрова |
| Габарити | 125 x 63 x 40 мм |
| Підключення | комбіноване |
| Інтерфейс | Bluetooth / 2.4 GHz / USB |
| Датчик | оптичний |
| Кількість кнопок | 7 |
| Оптична роздільна здатність | 20000 dpi |
| Сенсор | Alpha 20K |
| Особливості | Технологія RapidSnap Rebound |
| Серія | Bloody |
| Підсвічування | немає |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Джерело живлення | акумулятор |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Миша бездротова Bloody R72 Ultra, Black, USB 2.4GHz, оптична (сенсор Alpha 20K), до 20 000 cpi, 350 IPS, 7 програмованих кнопок, акумулятор 300 mAh
0.0
Всего отзывов:0
Миша бездротова Bloody R72 Ultra, Black, USB 2.4GHz, оптична (сенсор Alpha 20K), до 20 000 cpi, 350 IPS, 7 програмованих кнопок, акумулятор 300 mAh
[[ getCurrentDecimal('2535') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2535') ]] ₴
