Характеристики Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz Team (TED34G1600C1101)
| Производитель | |
| Частота памяти | |
| Таймінги | CL11 |
| Напруга живлення | 1.5 В |
| Охолодження | немає |
| Підсвічування | немає |
| Форм-фактор пам'яті | 240-pin DIMM |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Об'єм пам'яті | 4 ГБ |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | ні |
| Буферизація | unbuffered |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Стандарти пам'яті | PC3-12800 |
Читать полностью
Сховати
Всего отзывов:0
-18%