Характеристики Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR5 8GB 5600 MHz Patriot (PSD58G560041S)
| Производитель | |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Об'єм пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Стандарти пам'яті | PC5-44800 |
| Таймінги | CL46-46-46 |
| Напруга живлення | 1.1 В |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Буферизація | unbuffered |
| Охолодження | немає |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 5 Вт |
Читать полностью
Сховати
Всего отзывов:0
-18%