Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип покрытия экрана | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Колір | Black |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення екрану | 200 Гц |
| Контрастність | 1000:1 |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Сенсорний | ні |
| Вигнутий екран | ні |
| Безрамковий екран | так |
| VGA | немає |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Вбудовані динаміки | немає |
| Web-камера | немає |
| AMD FreeSync | є |
| G-Sync Compatible | є |
| Adaptive Sync | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | ні |
| Регулювання за висотою | немає |
| Можливість нахилу | є |
| VESA | 75x75 |
| Енергоспоживання (в роботі) | 36 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 539.2x441.5x105.4 мм |
| Вага з підставкою | 3 кг |
| Колір рамки | чорний |
Характеристики Монітор 23.8" Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026, Black IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 1 мс, 400 кд/м², 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA 75x75, AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC (ELA6364EU)
В наличии
Код:003958802