Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Монітор HP S7 Pro 724pu (8Y2F7AA)
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Споживана потужність в робочому режимі | 24 Вт |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Вага без упаковки | 5.2 кг |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Також шукають | 2024 |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Контрастність динамічна | 10 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Інтерфейси та підключення | RJ-45 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Розміри з підставкою | 531.7 х 521.4 х 195 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 531.7 х 342.9 х 38.5 мм |
| Вбудовані колонки | немає |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | сріблястий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор HP S7 Pro 724pu (8Y2F7AA)
0.0
Всего отзывов:0
Монітор HP S7 Pro 724pu (8Y2F7AA)
[[ getCurrentDecimal('21058') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('21058') ]] ₴