Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Монітор Lenovo R34w-30 (67C7GACBUA)
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Роздільна здатність | 3440 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 4мс/1мс/0.5мс |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Контрастність динамічна | 3 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Ширина видимої області | 797.2 мм |
| Висота видимої області | 333.7 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.2318 |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 55 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +22° |
| Регулювання за висотою, мм | 135 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Розміри з підставкою | 807.8 x (442.7~577.7) x 321.6 мм |
| Розміри без підставки | 807.8 x 368.4 x 112.7 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 3 Вт |
| Вага без упаковки | 8.1 кг |
| Вага з упаковкою | 11.3 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для фільмів |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор Lenovo R34w-30 (67C7GACBUA)
0.0
Всего отзывов:0
Монітор Lenovo R34w-30 (67C7GACBUA)
[[ getCurrentDecimal('20384') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('20384') ]] ₴