Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультипіч Kyvol Kyvol AF600
В наличии
Код:003156903
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультипіч Kyvol Kyvol AF600
| Производитель | |
| Вес | 6.4 кг |
| Объем | 5.7 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1350 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Автоменю | так |
| Автовідключення | так |
| Особливості | управління зі смартфону |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.6 х 30.2 х 32.8 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультипіч Kyvol Kyvol AF600
0.0
Всего отзывов:0