Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мультипіч Kyvol Kyvol AF600
| Виробник | |
| Вага | 6.4 кг |
| Об`єм | 5.7 л |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1350 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Автоменю | так |
| Автовідключення | так |
| Особливості | управління зі смартфону |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.6 х 30.2 х 32.8 см |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультипіч Kyvol Kyvol AF600
Розумний контроль за WiFi
У програмі Kyvol можна дистанційно налаштовувати час і температуру приготування за допомогою таких функцій як: оригінальні рецепти, відкладений старт, історія приготування в реальному часі.
Понад 100 запрограмованих рецептів
Більше 100 класичних рецептів у додатку Kyvol стануть Вашим провідником у світ улюблених страв.
12 режимів приготування
Сенсорна світлодіодна панель управління з 12 найпопулярнішими режимами приготування проста у використанні. Змінювати настройки можна також у процесі приготування їжі.
Управління: сенсорне Тип нагрівального елементу: електричний тен Потужність: 1350 Вт Об`єм: 5.7 л Дисплей: є Регулятор температури: так Можливість помішування під час приготування: так Автоменю: так Таймер: так Автовідключення: так Особливості: випікання Особливості: гриль на решітці Особливості: картопля фрі Особливості: креветки Особливості: курка Особливості: овочі Особливості: оглядове вікно Особливості: риба Особливості: розморожування / розігрів Особливості: сушка Особливості: управління зі смартфону Габарити (ВхШхГ): 35.6 х 30.2 х 32.8 см Вага: 6.4 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Мультипіч Kyvol Kyvol AF600
0.0
Всього відгуків:0