Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Мультипіч Philips NA321/00
| Производитель | |
| Вес | 4.6 кг |
| Объем | 4.2 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Потужність | 1400 Вт |
| Колір | чорний |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 40 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Автоменю | так |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | сушка |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 30 х 29 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультипіч Philips NA321/00
0.0
Всего отзывов:0