Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультиварка Redmond RMC-PM381
В наличии
Код:002630278
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультиварка Redmond RMC-PM381
| Производитель | |
| Вес | 4.7 кг |
| Материал корпуса | метал |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | російська |
| Сумісні чаші | RB-S520 |
| Функції | знімна зовнішня кришка |
| Особливості | звуковий сигнал |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-180°С, крок 1 °С |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву |
| Кількість програм | 13 |
| Керування | сенсорне |
| Типи програм | фритюр |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 290 х 330 х 300 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварка Redmond RMC-PM381
0.0
Всего отзывов:0
Мультиварка Redmond RMC-PM381
[[ getCurrentDecimal('3474') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3473') ]] ₴