Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мультиварка Redmond RMC-PM381
| Виробник | |
| Вага | 4.7 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Особливості | звуковий сигнал |
| Мова меню | російська |
| Сумісні чаші | RB-S520 |
| Функції | знімна зовнішня кришка |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-180°С, крок 1 °С |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву |
| Кількість програм | 13 |
| Керування | сенсорне |
| Типи програм | фритюр |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 290 х 330 х 300 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Redmond RMC-PM381
Мультиварка-скороварка REDMOND RMC-PM381 — це сучасний багатофункціональний прилад нового покоління для приготування їжі.
З мультиваркою-скороваркой RMC-PM381 ви зможете проявити свою кулінарну майстерність і легко дотримуватися здорового харчування без великих витрат часу і зусиль. У моделі передбачено 13 автоматичних програм, 5 з них призначені для роботи в режимі скороварки під високим тиском.
Під час приготування під тиском в чаші практично відсутній кисень, тому ваші улюблені страви готуються в 2 рази швидше. Скорочення часу термічної обробки дозволяє по максимуму зберегти корисні мікроелементи і натуральний смак продуктів.
Завдяки функції відкладеного старту ви можете запрограмувати RMC-PM381 так, щоб вона приготувала корисний здоровий сніданок або вечерю до призначеного часу.
REDMOND — сучасний динамічно розвивається бренд побутової техніки. Беручи участь у створенні передових технологій і модних тенденцій, формуючи сучасний спосіб життя, компанія пропонує кращі досягнення в області розробки і виробництва побутової техніки. Широкий асортимент і можливості, що надаються технікою REDMOND, задовольнять потреби найвибагливішого покупця.
Тип: мультиварка - скороварка Тип нагріву: ТЕН-нагрів Потужність: 900 Вт Об'єм чаші: 5 л Тип внутрішнього покриття: антипригарне Дисплей: так Мова меню: російська Сумісні чаші: RB-A523 Сумісні чаші: RB-S520 Функції: відстрочка старту (таймер) Функції: мультикухар Функції: підтримання температури Функції: пароварка Функції: хлібопічка Функції: знімна зовнішня кришка Особливості: звуковий сигнал Регулювання температури приготування (Мультикухар): 35-180°С, крок 1 °С Додаткові можливості: знімний паровий клапан Додаткові можливості: попереднє відключення функції автопідігріву Кількість програм: 13 Керування: сенсорне Типи програм: варіння Типи програм: дитяче харчування Типи програм: експрес Типи програм: йогурт Типи програм: плов Типи програм: тісто Типи програм: холодець Типи програм: варіння на пару Типи програм: випічка Типи програм: жарка Типи програм: каша Типи програм: суп Типи програм: тушкування Типи програм: фритюр Ручні налаштування: рівень тиску Ручні налаштування: температура Ручні налаштування: час Матеріал корпусу: метал Матеріал корпусу: пластик Габарити: 290 х 330 х 300 мм Вага: 4.7 кг Колір: нержавіюча сталь Колір: чорнийВідгуки та питання про - Мультиварка Redmond RMC-PM381
[[ getCurrentDecimal('3474') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3474') ]] ₴