Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Мультиварка Tefal RK812B32
| Производитель | |
| Вес | 4.6 кг |
| Материал корпуса | Метал; Пластик метал |
| Дисплей | Є |
| Покрытие чаши | |
| Кількість програм | 45 |
| Колір | сріблястий |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 750 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Функції | відстрочка старту (таймер) |
| Особливості | шнур від'єднується |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 40-160 °С |
| Керування | сенсорне |
| Типи програм | тушкування |
| Габарити | 320 х 310 х 420 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварка Tefal RK812B32
0.0
Всего отзывов:0