Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 1 см |
| Ширина | 14 см |
| Возрастная группа | |
| Длина | 20 см |
| Пол | |
| Упаковка | поліпропіленовий пакет |
| Цвет | Різні кольори |
| Состояние | |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 14.7 |
| Габарити: висота | 1 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 4-х років |
| Гарантія | 14 днів |
| Вид творчості | Малювання піском |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |