Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Набір посуду Tefal CookClip (G723SA74)
В наличии
Код:002624626
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Набір посуду Tefal CookClip (G723SA74)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | нержавіюча сталь |
| Серія | Cook & Clip |
| Кількість у наборі | 5 |
| Комплектація | каструлі з кришками 24 см (5,0 л), 20 см (2,9 л), 18 см (2,0 л) |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Об'єм | 6.1 л |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Особливості | технологія full induction |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Вага | 7.61 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Набір посуду Tefal CookClip (G723SA74)
0.0
Всего отзывов:0
Набір посуду Tefal CookClip (G723SA74)
[[ getCurrentDecimal('8548') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8548') ]] ₴