Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Набір посуду Tefal Nordica 10 предметів (H852SA56)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | сріблястий |
| Серія | Nordica |
| Кількість у наборі | 10 |
| Комплектація | 5 кришок |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Діаметр сотейника | 24 см |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара |
| Сумісність з плитами | керамічні плити |
| Колір внутрішнього покриття | сріблястий |
| Вага | 8.05 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Набір посуду Tefal Nordica 10 предметів (H852SA56)
0.0
Всего отзывов:0
Набір посуду Tefal Nordica 10 предметів (H852SA56)
[[ getCurrentDecimal('9638') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9637') ]] ₴