Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Гарантийный срок | 1 календарный месяц |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Длина | 275 мм |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Надувний матрац |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Група | Надувні басейни, круги і матраци |
| Підгрупа | Матраци і плоти |
| Сезонність | Літо |
Характеристики Надувной матрас для бассейна «Единорог» (275x115x130 см) | Большой надувной плот для плавания ART-5145
В наличии
Код:004041507