Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB Micron (CT1000MX500SSD1)
| Производитель | |
| Вес | 80 грамм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість запису | 510 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Товщина | 7 мм |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Напрацювання на відмову | 1.8 млн. годин |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| TBW | 360 |
| Серія | MX500 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD 2.5" 1TB Micron (CT1000MX500SSD1)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD 2.5" 1TB Micron (CT1000MX500SSD1)
[[ getCurrentDecimal('10074') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10074') ]] ₴