Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB Kingston (SEDC600M/3840G)
| Производитель | |
| Вес | 92 грамм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | DC500 |
| Об'єм пам'яті | 3.84 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 530 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 7008 |
| Енергоспоживання | 7.5 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 7.5 |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB Kingston (SEDC600M/3840G)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB Kingston (SEDC600M/3840G)
[[ getCurrentDecimal('91349') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('91349') ]] ₴