Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FX700 HP (8U2N3AA)
| Производитель | |
| Вес | 10 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | FX700 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7200 Mb/s |
| Швидкість запису | 6200 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 400 |
| Товщина | 2.4 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 2.4 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FX700 HP (8U2N3AA)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FX700 HP (8U2N3AA)
[[ getCurrentDecimal('12723') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12723') ]] ₴