Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1TB T500 heatsink Micron (CT1000T500SSD5)
| Производитель | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Швидкість читання | 7300 Mb/s |
| Швидкість запису | 6800 Mb/s |
| TBW | 600 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Колір | чорний |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Серія | T500 |
| Габарити | 80 х 23 х 9.7 мм |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 9.7 мм |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для комп'ютера |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 1TB T500 heatsink Micron (CT1000T500SSD5)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB T500 heatsink Micron (CT1000T500SSD5)
[[ getCurrentDecimal('14998') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('14998') ]] ₴