Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 9 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | P310 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 1700 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| TBW | 120 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 х 22 х 3.8 мм |
| Колір | чорний |