Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB FA200 Acer (BL.9BWWA.125)
| Производитель | ACER |
| Вес | 10 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | FA200 |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7200 Mb/s |
| Швидкість запису | 6200 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 1000 |
| Товщина | 2.45 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 2.45 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB FA200 Acer (BL.9BWWA.125)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB FA200 Acer (BL.9BWWA.125)
[[ getCurrentDecimal('22412') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('22412') ]] ₴