Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN850X with Heatsink WD (WDS200T2XHE)
| Производитель | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Товщина | 9 мм |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SN850X |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7300 Mb/s |
| Швидкість запису | 6600 Mb/s |
| TBW | 1200 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 23.4 x 8.8 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN850X with Heatsink WD (WDS200T2XHE)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN850X with Heatsink WD (WDS200T2XHE)
[[ getCurrentDecimal('23243') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('23243') ]] ₴