Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 4TB FX900 Pro HP (4A3U2AA)
| Производитель | |
| Вес | 5.5 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | FX900 Pro |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| Швидкість запису | 6300 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Енергоспоживання | 3.47 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 2.4 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 4TB FX900 Pro HP (4A3U2AA)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 4TB FX900 Pro HP (4A3U2AA)
[[ getCurrentDecimal('30262') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('30262') ]] ₴