Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 512GB ADATA (ALEG-710-512GCS)
| Производитель | |
| Вес | 9 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | LEGEND 710 |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2400 Mb/s |
| Швидкість запису | 1800 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 130 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 х 22 х 2.15 мм |
| Колір | синій |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 512GB ADATA (ALEG-710-512GCS)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB ADATA (ALEG-710-512GCS)
[[ getCurrentDecimal('5176') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5176') ]] ₴