Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD mSATA 16GB Transcend (TS16GMSA370)
| Производитель | TRANSCEND |
| Вес | 8 грамм |
| Форм-фактор | mSATA |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | MSA370 |
| Об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип флеш-пам'яті | MLC |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2.5 млн.годин |
| Енергоспоживання | робоче: 2.64 Вт, очікування: 0.04 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 50.8 х 29.85 х 4.85 мм |
| Колір | зелений |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD mSATA 16GB Transcend (TS16GMSA370)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD mSATA 16GB Transcend (TS16GMSA370)
[[ getCurrentDecimal('1297') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1297') ]] ₴