Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD mSATA 256GB Transcend (TS256GMSA230S)
В наличии
Код:003569937
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD mSATA 256GB Transcend (TS256GMSA230S)
| Производитель | TRANSCEND |
| Вес | 9 грамм |
| Форм-фактор | mSATA |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 400 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 140 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 50.8 x 29.85 x 4.85 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD mSATA 256GB Transcend (TS256GMSA230S)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD mSATA 256GB Transcend (TS256GMSA230S)
[[ getCurrentDecimal('4812') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4806') ]] ₴