Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD mSATA 256GB Transcend (TS256GMSA230S)
| Виробник | TRANSCEND |
| Вага | 9 г |
| Форм-фактор | mSATA |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 400 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 140 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 50.8 x 29.85 x 4.85 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD mSATA 256GB Transcend (TS256GMSA230S)
Transcend 230SТвердотільні mSATA-накопичувачі Transcend 230S, обладнані інтерфейсом SATA III 6 Гбіт/с і високопродуктивним контролером, вирізняються високою продуктивністю, довгостроковою надійністю і оптимальною вартістю. Пристрої вироблені в компактному форм-факторі mSATA, вони увосьмеро менші, ніж стандартні 2.5-дюймові диски, та ідеально підходять для встановлення в ультрапортативні мобільні пристрої, як-от ультрабуки, планшетні ПК і тонкі сервери.
Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 256 GB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: mSATA Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 530 Mb/s Швидкість запису: 400 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 140 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 50.8 x 29.85 x 4.85 мм Вага: 9 гВідгуки та питання про - Накопичувач SSD mSATA 256GB Transcend (TS256GMSA230S)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD mSATA 256GB Transcend (TS256GMSA230S)
[[ getCurrentDecimal('4985') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4985') ]] ₴