Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD mSATA 512GB Kingston (SKC600MS/512G)
| Производитель | |
| Вес | 7 грамм |
| Форм-фактор | mSATA |
| Серія | KC600 |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.0 млн. годин |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 50.8 х 29.85 х 4.85 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD mSATA 512GB Kingston (SKC600MS/512G)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD mSATA 512GB Kingston (SKC600MS/512G)
[[ getCurrentDecimal('9397') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9397') ]] ₴