Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 2TB SanDisk (SDSSDE30-2T00-G26)
| Производитель | SANDISK |
| Вес | 40 грамм |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 800 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 9.91 мм |
| Також шукають | великого обсягу |
| Габарити | 96.9 х 46.9 х 9.91 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD USB 3.2 2TB SanDisk (SDSSDE30-2T00-G26)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD USB 3.2 2TB SanDisk (SDSSDE30-2T00-G26)
[[ getCurrentDecimal('13192') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13192') ]] ₴