Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003941546
Характеристики Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Цвет | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Стан | Нове |
| Застібка | гудзики |
| Візерунок | смужка |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | сорочка |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Бавовна+В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Довжина переду виробу, см | 70см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 75см |
| Довжина по спинці, см | 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Довжина по боковому шву, см | 29см |
Читать полностью
Сховати
Описание Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою — стильне поєднання легкості та базового комфорту. Такий комплект виглядає багатошарово й додає образу невимушеності та сучасності.
Сорочка виконана з легкої бавовняної тканини, має прямий фасон і застібається на ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Напівпрозора бавовняна сорочка у комплекті зі смугастою майкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1100') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('935') ]] ₴