Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
NAS QNap TS-233
В наличии
Код:003157060
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики NAS QNap TS-233
| Производитель | |
| Тип | класичний |
| Интерфейсы | Ethernet |
| Порти | 2 x USB 2.0 |
| Контролер RAID | так |
| Підтримка рівнів RAID | 1 |
| Функції | гаряча заміна дисків |
| Підтримка Jumbo-фреймів | так |
| Підтримка VLAN | так |
| Індикатори стану | статус |
| Кнопки управління | живлення |
| В роботі | 11 Вт |
| У сплячому режимі | 4 Вт |
| Кількість вентиляторів охолодження | 1 шт. |
| Тип установки | настільний |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Висота | 156 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Процесор | ARM Cortex-A55 |
| Тактова частота процесора | 2000 МГц |
| Системна пам'ять | 2048 Мб |
| Flash-пам'ять | 4 Гб |
| Вбудований FTP-сервер | так |
| QNAP | так |
| Кількість слотів для HDD | 2 |
| Підтримувані типи HDD | 3.5" SATA HDD |
| Максимальний обсяг пам'яті внутрішніх HDD | 44 TB |
| Кількість встановлених HDD | не встановлені |
| Підтримувані файлові системи | EXT4 |
| Операційна система | QTS |
| Підтримувані веб браузери | Safari |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - NAS QNap TS-233
0.0
Всего отзывов:0