Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики NAS QNap TS-233
| Виробник | |
| Тип | класичний |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Процесор | ARM Cortex-A55 |
| Тактова частота процесора | 2000 МГц |
| Системна пам'ять | 2048 Мб |
| Flash-пам'ять | 4 Гб |
| Вбудований FTP-сервер | так |
| Кількість слотів для HDD | 2 |
| Підтримувані типи HDD | 3.5" SATA HDD |
| Максимальний обсяг пам'яті внутрішніх HDD | 44 TB |
| Кількість встановлених HDD | не встановлені |
| Підтримувані файлові системи | EXT4 |
| Операційна система | QTS |
| Підтримувані веб браузери | Safari |
| Порти | 2 x USB 2.0 |
| Контролер RAID | так |
| Підтримка рівнів RAID | 1 |
| Функції | гаряча заміна дисків |
| Підтримка Jumbo-фреймів | так |
| Підтримка VLAN | так |
| Індикатори стану | статус |
| Кнопки управління | живлення |
| В роботі | 11 Вт |
| У сплячому режимі | 4 Вт |
| Кількість вентиляторів охолодження | 1 шт. |
| Тип установки | настільний |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Висота | 156 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| QNAP | так |
Читати повністю
Сховати
Опис NAS QNap TS-233
Запустіть власне хмарне сховище та насолоджуйтесь легким доступом до файлів, обміном та синхронізацією з TS-233. Розроблений для покращення співпраці та підвищення продуктивності віддаленої роботи, TS-233 також містить багатофункціональні програми та створює мультимедійну систему для домашніх розваг.
Тип: класичний Процесор: ARM Cortex-A55 Тактова частота процесора: 2000 МГц Системна пам'ять: 2048 Мб Flash-пам'ять: 4 Гб Вбудований FTP-сервер: так QNAP: так Кількість слотів для HDD: 2 Підтримувані типи HDD: 2.5" SATA SSD Підтримувані типи HDD: 3.5" SATA HDD Максимальний обсяг пам'яті внутрішніх HDD: 44 TB Кількість встановлених HDD: не встановлені Підтримувані файлові системи: EXT4 Операційна система: QTS Підтримувані веб браузери: Firefox Підтримувані веб браузери: Google Chrome Підтримувані веб браузери: Microsoft Edge Підтримувані веб браузери: Safari Інтерфейси: Ethernet Порти: 1 x USB 3.2 Порти: 1 х RJ-45 Порти: 2 x USB 2.0 Контролер RAID: так Підтримка рівнів RAID: 0 Підтримка рівнів RAID: 1 Функції: гаряча заміна дисків Підтримка Jumbo-фреймів: так Підтримка VLAN: так Індикатори стану: HDD 1 Індикатори стану: HDD 2 Індикатори стану: LAN Індикатори стану: USB Індикатори стану: статус Кнопки управління: живлення В роботі: 11 Вт У сплячому режимі: 4 Вт Кількість вентиляторів охолодження: 1 шт. Тип установки: настільний Ширина: 90 мм Довжина: 189 мм Висота: 156 мм Вага: 1.7 кгВідгуки та питання про - NAS QNap TS-233
0.0
Всього відгуків:0