Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Настільна плита Ardesto GTC-NS1011W
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 1.3 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | газ |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1450 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Особливості | нековзкі ніжки |
| Колір | білий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 29 х 23 х 11 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Ardesto GTC-NS1011W
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Ardesto GTC-NS1011W
[[ getCurrentDecimal('682') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('665') ]] ₴