Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Настільна плита Esperanza Electric Hot Plate (EKH008)
| Производитель | |
| Вес | 4.7 кг |
| Тип управления | |
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 2 х 280 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 8 |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Особливості | таймер |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 60 х 36 х 6.5 см |
| Також шукають | з таймером |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Esperanza Electric Hot Plate (EKH008)
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Esperanza Electric Hot Plate (EKH008)
[[ getCurrentDecimal('4383') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4187') ]] ₴