Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 2.3 кг |
| Объем оперативной памяти | |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Цвет | Black |
| Частота процессора | 3.2 мега Герц |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Оптический привод | без приводу |
| Модель процессора | 7445HS |
| Объем SSD | 512 гигабайт |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | є |
| LAN-порт | є |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| HDMI | є |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Сенсорний | ні |
| Операційна система | DOS |
| Виробник процесора | AMD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Виробник GPU | nVidia |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3050 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Встановлена пам'ять | 1 x 16 ГБ |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 2 |
| DisplayPort | є (через USB Type-C) |
| Порти USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | немає |
| USB 3.х Gen 1 | 3 |
| USB 3.х Gen 2 | немає |
| USB 3.х Gen 2х2 | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | є |
| Web-камера | є |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Ємність батареї | 48 Вт·год |
| Особливості | роз'єм для навушників |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 359x256x24.5 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
Характеристики Ноутбук 15" Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN272 Black, 15.6" (1920x1080, IPS, 144Hz), AMD Ryzen 7 7445HS (6x3.2-4.7GHz), 16GB DDR5, SSD 512GB, GeForce RTX 3050 4GB, Web, LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Type-C/3xUSB 3.2, HDMI, 48Wh, DOS
В наличии
Код:003962436