Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.75 кг |
| Ширина | 359.4 мм |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | 48 мега байт |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Объем SSD | 1 гигабайт |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 400nits |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 250 (3.3 - 5.1 ГГц) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Відеокарта | AMD Radeon 780M |
| Аудіосистема | Poly Studio |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Особливості | українська клавіатура |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Також шукають | 2025 року |