Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 2.97 кг |
| Ширина | 363.2 мм |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | 32 мега байт |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Объем SSD | 1 гигабайт |
| Серія (модельний ряд) | Vinga Scout |
| Тип ноутбуку | портативні |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Яскравість | 1000nits |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Процесор | Intel Core i7 1255U (1.7-4.7 ГГц) |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кардрідер | Card-reader |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Додатково | захист IP65 |
| Особливості | сканер відбитків пальців |
| Висота | 42.1 мм |
| Глибина | 287.4 мм |
| Також шукають | 2025 року |