Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип объектива | микро |
| Состояние | |
| ean | 5025232898695 |
| ddp | 1 |
| Байонет (крепление) | Micro Four Thirds (4:3) |
| Бренд | Panasonic |
| Вес | 0.37 кг |
| Высота | 100 мм |
| Диаметр фильтра | 46 мм |
| Длина | 100 мм |
| Количество лепестков диафрагмы | 7 |
| Комплектация | Сумка для переноски, Задняя крышка объектива, Бленда, Передняя крышка |
| Конструкция (элементов/групп) | 9 элементов в 7 группах |
| Максимальная диафрагма | f/1.4 |
| Минимальная диафрагма | f/16 |
| Минимальная дистанция фокусировки | 0.3 м |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Привод автофокусировки | есть |
| Пыле-,влагозащищенный | + |
| Система | Panasonic |
| Углы обзора | 47° |
| Фокусное расстояние | 25 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Гарантия | 36 мес. |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |