Одноканальний підсилювач MTX TX81000D
продано - 0 шт.
0 шт.
В наличии
Одноканальний підсилювач MTX TX81000D (середньоквадратична потужність 1000 Вт при 2 Ом) - це найкраще поєднання ціни та потужності. Це також диво техніки, тому що він заснований на тій же схемі, що його старший брат RFL4001D. Він просто трохи менш потужний. Він працює в класі D, щоб забезпечити максимальну потужність за мінімального струму. Його конструкція CMS розташована на вершині сучасних технологій. Якість комплектуючих на тому самому рівні, тобто досконалість IRF або Elna. Гнучкість його активних фільтрів та можливість встановлення в якості мосту роблять його передовою зброєю у відтворенні інфра-басу та кількісних змаганнях. Загальні параметри Кількість каналів: Одноканальні (моноблоки) Клас підсилювача: D Потужність RMS 4 Ом (14.4 В): 600 Вт Потужність RMS 2 Ом (14.4 В): 1000 Вт Потужність RMS 2 Ом (міст): 2000 Вт Діапазон частот: 20 – 150 Гц Співвідношення сигнал / шум: > 80 дБ Коефіцієнт гармонійних спотворень (THD): ≤1% Налаштування підсилювача Фільтр низьких частот (LPF): 24 дБ/окт, змінний від 40 Гц до 150 Гц Додатково Виносний регулятор баса: В комплекті Розміри та упаковка Розміри (ДхШхВ), мм: 125 х 365 х 50 Кількість в упаковці: 1 шт. Офіційна гарантія: 12 міс. Схема підключення Сумісні товари з підсилювачем Рекомендовані сабвуфери MTX: 1x TX815 or 1x TX812