Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Однотонна блуза на ґудзиках з прошвою - молочний цвет, S (є розміри)
Нет в наличии
Код:003941619
Характеристики Однотонна блуза на ґудзиках з прошвою - молочний цвет, S (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | Молодежный |
| Застежка | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | прямий |
| Тканина | Прошва |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Блузка |
| Довжина переду виробу, см | S - 55см; M - 55см; L - 55см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 70см; M - 70см; L - 70см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонна блуза на ґудзиках з прошвою - молочний цвет, S (є розміри)
Однотонна блуза на ґудзиках з прошвою — ніжна та витончена модель із романтичним настроєм. Напівпрозора тканина та делікатна прошва додають образу легкості й жіночності, роблячи виріб особливо елегантним.
Блуза має вільний прямий крій, що забезпечує комфорт і гарно лягає по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонна блуза на ґудзиках з прошвою - молочний цвет, S (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Однотонна блуза на ґудзиках з прошвою - молочний цвет, S (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1470') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1250') ]] ₴