Маркетплейс твоей Страны![]()
Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887169
Характеристики Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 65см |
| Довжина рукава від горловини, см | 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 11см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Однотонна футболка в рубчик вільного фасону — стильна базова модель для створення комфортних повсякденних образів. Фактурна тканина в рубчик додає виробу виразності та робить силует більш структурованим.
Футболка має класичну круглу горловину та прямий крій, що забезпечує зручну посадку і свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Однотонна футболка в рубчик вільного фасону - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('950') ]] ₴