Маркетплейс твоей Страны![]()
Однотонне вільне поло ажурної в'язки - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003919399
Характеристики Однотонне вільне поло ажурної в'язки - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | ажурна в'язка |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Фасон | поло |
| Сезон | Літо |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 57см |
| Довжина рукава від горловини, см | 31см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 53см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 7см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонне вільне поло ажурної в'язки - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Однотонне вільне поло ажурної в’язки — легка та стильна модель, що додає образу ніжності та витонченості. Ажурна фактура робить виріб напівпрозорим і надає йому особливого шарму.
Модель має класичний комірець, під яким розташована застібка на ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонне вільне поло ажурної в'язки - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Однотонне вільне поло ажурної в'язки - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('930') ]] ₴